CommonBanner

Rankers

Rankers 2016

Bhosale Vijay Pralhad

B.Tech - First

Dhumal Snehal Pandurang

B.Tech - Second

Mali Vishal Dasharath

B.Tech - Third

Ashtekar Aishwarya Milind

T.Y.B.Tech - First

Ahuja Suraj Shankar

T.Y.B.Tech - Second

Thorat Akanksha Madan

T.Y.B.Tech - Third

Bhosale Priyanka Sadashiv

S.Y.B.Tech - First

Sutar Shrishailya Subhash

S.Y.B.Tech - Second

Nikam Aditi Vijay

S.Y.B.Tech - Third

Rankers 2015

Patil Vishakha Ashokrao
B.Tech - First

Kadam Shruti
Abhimanyu
B.Tech - Second

Shaha Gauri Sunil 
B.Tech - Third

Bhosale Vijay Pralad T.Y.B.Tech - First

Mali Vishal Dasharath
T.Y.B.Tech - Second

Dhumal Snehal Pandurang
T.Y.B.Tech - Third

Ashtekar Aishwarya Milind
S.Y.B.Tech - First

Ahuja Suraj Shankar S.Y.B.Tech - Second

Zambre Shweta Shankar
S.Y.B.Tech - Third

Rankers 2014

Patil Dnyaneshwar
Sadashiv
(Gold Medalist in Shivaji University)
B.E. - First

Kalubarme Suhit Sukhadev
(3rd Rank in Shivaji University)
B.E. - Second

Shelake Kiran
Babasaheb
(8th Rank in Shivaji University)
B.E. - Third

Patil Vishakha
Ashokrao
T.Y.B.Tech - First

Kadam Shruti
Abhimanyu
T.Y.B.Tech - Second

Salunkhe Vidyarani Balasaheb
T.Y.B.Tech - Third

Bhosale Vijay
Pralhad
S.Y.B.Tech - First

Dhumal Snehal Pandurang
S.Y.B.Tech - Second

Mali Vishal
Dasharath
S.Y.B.Tech - Third

Rankers 2013

Kusawa Sunny Ramvilas
(University Gold medalist)
B.E. - First

Ms. Farakate Supriya Balasaheb
(4th Rank In Shivaji University)
B.E. - Second

Ms. Shinde Sayali Prakash
(7th Rank In Shivaji University)
B.E. - Third

Kalubarme Suhit Sukhadeo
T.Y.B.Tech - First

Patil Dyaneshwar Sadashiv
T.Y.B.Tech - Second

Shelake Kiran Babasaheb
T.Y.B.Tech - Third

Ms. Kadam Shruti Abhimanyu
S.Y.B.Tech - First

Ms. Patil Vishakha Ashokrao
S.Y.B.Tech - Second

Ms. Salunkhe Vidyarani Balasaheb
S.Y.B.Tech - Third

Rankers 2012

Ms. Karande Gouri Tanaji
B.E. - First

Rana Rohit
B.E. - Second

Nikam Lata Maloji
B.E. - Third

Kusawa Sunny Ramvilas
T.E. - First

Ms. Farakate Supriya B.
 T.E. - Second

Ms. Gadade Monika Dasharath
T.E. - Third

Ms. Pawar Prerana P
S.Y.B.Tech - First

Ms. Laxmi Govind
S.Y.B.Tech - Second

Kalubarme Suhit Sukhdeo
S.Y.B.Tech - Third

Rankers 2011

Vaibhava Salunkhe
BE- First

Sarika More
BE - Second

Sagar S. Patil
BE - Third

Shital Rayate
TE - First

Sameer Indulkar
TE - Second

Nilesh Hange
TE- Third

Kusawa Sunny
SE - First

Mahaling Jamadade
SE - Second

Sayali Shinde
SE - Third